Önce “Çiçek Kadınlar”, “Kutsal Anneler” ve “Pırlanta Bebekler” diyerek yola çıktı ekibimiz 1992 yılında.

Alanında deneyimli başarılı gelişmeleri takip eden ve uygulayan bilimsel ilkelerden ayrılmayan bir ekiple çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kadını ve bebeği baz alan ana iştigal konularımız ışığında;

Kadının kadınlık vasfını belirleyen organlara ait tüm olumsuzluklar,en basit enfeksiyondan en ağır kanser vakalarına değin geniş bir yelpazede son teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak ve deneyimlerimizi katarak çözümler üretiyoruz.

Yine özellikle yenidoğan bebekler için hastalıklarında ve sağlıklı anlarındaki takipler için yenidoğan ekibimizle birlikte özverili bir şekilde çalışıyoruz.

Bunları yaparken etik, bilimsellik ve hümanizimden ödün vermiyoruz.

ETİK, BİLİMSELLİK, HÜMANİZM VE SON TEKNOLOJİ

Ana ilkelerinde ayrılmadan misafir ettiğimiz kadın ve bebeklere gerekli otel konforunu sürekli yenilenerek sunmak gereken tıbbi müdahalaleri dünyadaki son teknikleri uygulayarak ve hatta geliştirerek vermek .

Gerektiği zaman farklı tıbbi birimlerle multi disipliner çalışarak gerekli konsültasyonları yapmak ve ekstra tıbbi sorunların tamamını merkezimizde çözümlemeye çalışmak gerektiğinde hasta transferini en konforlu ve güvenli biçimde uygun vasıtalarla yapmak .

Tıbbi cihaz donanımızı son teknolojiye göre sürekli revize etmek ve sağlıklı işlevleri için yeterli teknik ekibi barındırmak.

Coğrafi ve ekonomik şartların elverdiği ölçüde büyümek ve kaliteyi daha yaygın kitlelere süreğen biçimde sunmak ve hem bölgemizde hem tüm ülkede hatta dünyada referans merkezi olmayı amaçlamak vizyonumuz.