Hayal Ettiğiniz Andan Doğum Anınıza Kadar Yanınızdayız!

1992 yılında kurulan hastanemiz “kadın hastalıkları ve doğum” branşında İzmir’de kurulan ilk branş hastanesidir. Hastanemiz; klima, tv, telefon, buzdolabı, merkezi ısıtma ve hasta yakınları için yatak donanımlı 21 normal oda, 2 suit oda ve 3 yenidoğan yoğun bakım kuvöz ile hizmet vermektedir. İleri teknolojiye sahip ameliyathanelerimizde laparoskopi, histeroskopi gibi kadın hastalıkları ve doğum ile ilgili her türlü ameliyat gerçekleştirilmektedir. Epidural anestezi ile ağrısız doğum İzmir’de ilk kez hastanemizde gerçekleştirilmiştir. Bebeğiniz dünyaya geldikten sonra hastanemizden çıkana kadar çocuk doktorunun kontrolü altında bulunmaktadır. Fototerapi cihazlarının yer aldığı yeni doğan ünitesinde sarılık tedavisi gerçekleştirilmektedir. Son teknolojiye sahip transport küvezimiz ile gerektiğinde bebeğiniz güvenli ve sağlıklı bir şekilde nakledilebilmektedir. Ayrıca anne ve çocuk sağlığı ile ilgili tüm tetkiklerin yapılabildiği bir laboratuarımız da bulunmaktadır. Ameliyathane ve doğumhane ekibimiz 24 saat kesintisiz, her an göreve hazır bulunmaktadırlar.

Ağrısız doğum (epidural analjezi) uygulamasını ilk başlatan hastane olarak kurulduğundan beri binlerce yeni hayatın başlangıcına yardımcı ve şahit olduk. Anne adaylarımızın doğum olayını güzel bir anı olarak hatırlamalarına yardımcı olduk.

Sadece kadın hastalıkları ve doğum branşında hizmet veren hastanemiz güler yüzlü personeli , hijyenik ortamı ve son derece deneyimli anestezi ekibiyle “ağrısız doğum” konusunda haklı bir beğeni ve takdire şayan olmuştur.

Başarılarımız bize motivasyon sağlamakta ve geleceğe güvenle yol almaktayız.

Hastanemizin ısınma sisteminde çevre dostu doğal yakıt olan pelet kullanılmaktadır.

Pellet yakıtı; her türlü odun, odun artığı ve ormansal artıkların öğütüldükten sonra kurutularak yüksek basınçla preslenerek sıkıştırılması suretiyle yoğunluğu arttırılarak enerji elde etmek maksadıyla kullanılan küçük parçacıklara denir. Silindirik bir forma sahiptir. genellikle 6-10 mm çapında 20-30 mm uzunluğunda olan küçük parçalar halindedir.Kullanımı sonrasında atık miktarının çok azdır.Çevre ve insan sağlığı açısından kabul edilebilirdir.%100 yerli öz kaynaklarımızdan üretilir.

Hasta Hakları, Ziyaretçi ve Refaketçi Politikalarımız, Kalite Yönetimimiz gibi Kurumsal Bilgilerimizi İnceleyin!