Kadın üreme organlarının en dış bölümünü oluşturan vulva ve perine dediğimiz dış bölgeye ait hastalıklar, lezyonlar ve vulva tümörleri tıbbi tedavisi ve ameliyatları bu birimimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca estetik operasyonlar (Vajinoplasti) da Kadın  Hastalıkları birimimiz tarafından yapılmaktakdır.

Klasik Cerrahi Tedaviler ve Operasyonlar

Endoskopik Ameliyatlar

Açık cerrahi amliyatlarını kapalı bir şekilde yapılmasına verilen addır. Bu yöntem ile yumurtalık ve tüp Hastalıklarının cerrahi tedavisi, endometriyozis hastalığı ve kistlerinin tedavisi, idrar kaçırma operasyonları ve dış gebelik operasyonları yapılabilmektedir.

Ameliyatın vajen yoluyla yapılmasına verilen addır Bu yöntem ile rahim için miyom, rahim içi şekil bozuklukları yapışıklıklar, polipler ve PRP enfeksiyonu tedavi edilebilmektedir.

Estetik Operasyonlar (Vajinoplasti)

Erken Doğum Engelleyici Tedaviler

Erken doğum ve düşük nedeniyle bebek kaybıyla sonuçlanması muhtemeln durumların kontrol edilmesi, takibi ve tedavisi tıbbi ve cerrahi olarak yapılmaktadır. Bu alanda erken doğum durumundaki hastaların tıbbi tedavilerinin sağlanması, rahim ağzı dikişi rahim şekil bozukluklarının giderilmesi tedavileri yapılabilmektedir.

Her Zaman Yanınızdayız!

Dilediğiniz an randevu formumuzu doldurup randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Online Randevu